BEZPIECZNY START FIRMY MASZ POMYSŁ NA BUSINESS? Zacznij bezpiecznie bez rejestracji firmy i bez składek na ZUS
 
BEZPIECZNY START
FIRMA BEZ.... FIRMY
UMOWA ZLECENIE
UMOWA O DZIELO
TWOJA SP. Z O.O.
REKLAMA BILBORDY
POMYSL NA BUSINESS
NA TAXI
ZATRUDNIMY NA TAXI
nasze linki
xxx
   
 
 
Dam pracę na taxi. W odróżnieniu od innych „korporacji” faktycznie dam pracę, aczkolwiek na początku wchodzi w grę tylko i wyłącznie umowa zlecenie. A nie wynajme auto za 100 dziennie.... Aczkolwiek osoby powaznie traktujące pracę mogą liczyć w przyszłości na stały etat.
I nie będę czarował kwotami zarobków po minimum trzy do nawet ponad pięciu tysięcy miesięcznie na rękę. Gwarantowane minimum w tym roku to 1700 netto na rękę (plus premia 10-20% od kwoty obrotu na kasie) przy tzw pełnym etacie godzin. (w przyszłym roku minimum 2000 + premie). Pełen etat to mniej więcej 160 godzin – można pracować więcej nawet do 240 godzin miesięcznie. I wtedy będzie ponad trzy tysiące na rękę ale razem z premią od kasy...
Zaznaczam, że pensja podstawowa wynika tylko z ilości godzin pracy na taxi.  Natomiast dodatek premiowy jest związany z wielkością wpływów z kursów.
Taxi jest firmowa i pracownik nie ponosi żadnych kosztów związanych z samochodem!!! Aczkolwiek nie dostanie samochodu do domu... taxi ma służyć tylko jako taxi...
Każdy pracuje ile chce – można 24 a można i 240 godzin miesięcznie. Aczkolwiek nie więcej niz 10 dziennie :)
 Zainteresowanych proszę o nadesłanie zgłoszenia z kilkoma słowami o sobie w formularzu kontaktowym umieszczonym poniżej.

Wymagania są następujące;
WAŻNE BADANIA LEKARSKIE
ZAŚWIADCZENIE O NIEKARALNOŚCI

tel 607130837

OD 1 STYCZNIA 2020 NIE JEST WYMAGANY KURS I EGZAMIN NA TAXI  PRACA DLA STUDENTA???

 

 
KLIKNIJ I ZADZWOŃ 0048 500 405 306